Auto Lack Rusch

O firmie

Auto Lakiernia Rusch – Serwis Rusch zajmuje się likwidacją szkód OC i AC oraz renowacją pojazdów. Działa od kwietnia 2008 roku.
Siedziba zakładu znajduje się w Cierzniach przy drodze krajowej nr 22 (Berlin-Kaliningrad).

Od początku działalności firmy głównym założeniem właściciela było zadowolenie klientów. Aby pozyskać nowych klientów firma musiała wpierw zapracować sobie na dobrą opinię w okolicy. Byłoby to niemożliwe bez użycia materiałów i urządzeń wiodących producentów rynku. Dzięki temu Serwis Rusch daje swoim klientom gwarancję jakości – każdy pojazd jest bardzo dokładnie przeprowadzany przez cały proces naprawy powłoki lakierniczej – od przyjazdu do zakładu po wyjazd z warsztatu z nowym lakierem. Wszelkie prace przy pojazdach są wykonywane przez osoby z doświadczeniem w tej branży. Serwis zapewnia państwu pełen zakres usług blacharsko-lakierniczych oraz naprawy powypadkowe w ramach ubezpieczeń OC i AC.

Korzystamy z urządzeń i materiałów lakierniczych oferowanych przez czołowych producentów w branży motoryzacyjnej.

Do nich należą między innymi:

  • profesjonalna kabina lakiernicza;
  • podnośnik dwukolumnowy;
  • promiennik podczerwieni;
  • komputerowe mieszalniki farb;
  • pistolety lakiernicze SATA;

Założyciel firmy, przez wiele lat wychowywał się w Niemczech, zdobywając tym samym doświadczenie lakiernika. Mając tytuł czeladniczy postanowił zdobyć tytuł mistrza lakiernika.

Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, 8. września 2007 roku w Arnsberg uzyskał tytuł mistrzowski.